Fedezz fel új dolgokat!

Biztonságtechnikai szerelő

A P1safe Kft Magyarország egyik dinamikusan fejlődő biztonságtechnikai cége akár azonnali belépéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamatos fejlődés:
Feladatok nehézsége:
Versenyképes fizetés:
Folyamatos kihívás:
Folyamatos juttatás:

Mi a feladat?

A cégünk a biztonságtechnika teljes területével foglalkozik, így a feladatok közé tartozik meglévő biztonságtechnikai rendszerek karbantartása és új rendszerek telepítése. A munka alatt találkozhat kamerarendszerekkel, riasztórendszerekkel, beléptetőrendszerekkel és áruvédelmi rendszerekkel. Mivel ezek a rendszerek folyamatosan fejlődnek, így a naprakész tudás miatt továbbképzésekre is szükséges járni. A meglévő rendszerek karbantartása általában rutin feladatokból áll, de bizonyos hibák kihívás elé is állíthatják. Az új telepítéseknél pedig szem előtt kell tartani a precíz munkavégzést a későbbiekben minél kevesebb hibalehetőség kizárása miatt.

Ezek mellett az ügyfelekkel való kapcsolattartás is folyamatos része a munkának. Karbantartások alatt a meglévő ügyfelekkel, míg felmérésekkor a jövőbeli ügyfelekkel.

A munkavégzés helye változó az ország egész területén vannak helyszíneink, de a főváros és környékén frekventáltabban. Minden helyszínt céges járművel közelítünk meg, mert bármikor szükség lehet bármelyik eszközünkre.

Milyen tulajdonságok előnyösek munkavégzés közben:

  • Találékonyság
  • Precizitás
  • Gyors tanulási készség
  • Diszkréció

Mit várunk el öntől?

Mivel a munkavégzés gyengeáramú eszközökkel történik, így bármely elektronikai területen szerzett végzettség és tapasztalat előnyt jelent. De bármely műszaki területről várunk munkatársakat.

Elvárás:

  • Műszaki területen szerzett végzettség vagy tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélbarát gondolkodás és empátia
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Alapvető informatikai ismeretek (Windows, MS Office)

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Gyengeáramú vagy biztonságtechnikai végzetség
  • Munkatapasztalat gyengeáramú vagy biztonságtechnikai területen

Mit adunk mi?

A munka első szakaszában minden lehetőséget megadunk a biztonságtechnikai eszközök sajátosságainak elsajátításához. Ezek után pedig biztosítjuk a tudás folyamatos naprakészen tartását.

Mindezek mellett:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Céges autót
  • Céges telefont
  • Munkához szükséges felszerelést

Mindezért mit kell tenni?

Juttassa el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az information@p1safe.com e-mailcímre.

Melyekben térjen ki:

  • Bruttó fizetési igényére
  • Munkába állásának lehetséges időpontjáról

Várjuk jelentkezését. Ne habozzon!

Ügyfeleink